جمعه, 15 آذر 1398
عنوان گروه خبري / گردشگری .
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 75
  • کد خبر : ۷۳۲۹
معاون گردشگری استان خبر داد :
اقامت 12 هزار مسافر در اقامتگاه بوم گردی آذربایجان غربی
معاون گردشگری آذربایجان غربی از اقامت 12 هزار مسافر در اقامتگاه های بوم گردی استان در تابستان امسال خبر داد.

معاون گردشگری آذربایجان غربی از اقامت 12 هزار مسافر در اقامتگاه های بوم گردی استان در تابستان امسال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی و استان آذربایجان غربی ؛ ریتا خضرزاده در جلسه رسیدگی به مسائل روستاهای هدف گردشگری که دیروز سه شنبه مورخ 05/ 09/ 98 در استانداری آذربایجان غربی برگزار شده با بیان اینکه 22 واحد اقامتگاه بوم گردی در استان وجود دارد گفت : 22 واحد اقامتگاه بوم گردی در سطح استان وجود دارد که 12 هزار نفر در واحدهای بوم گردی در استان طی تابستان امسال اقامت داشتند.

او در این جلسه با اشاره به درآمد زایی صنعت گردشگری در دنیا تصریح کرد : صنعت گردشگری بعد از نفت و صنعت خودروسازی ، از بخشهای سود آور و درآمدزا است که باید ما نیز به این سمت حرکت کنیم.

خضرزاده با بیان اینکه دولت با ارائه تسهیلات به رونق این صنعت توجه کرده است یادآور شد : رونق گردشگری در استان پای کار بودن همه دستگاه ها و مردم را می طلبد .

معاون گردشگری آذربایجان غربی به رونق گردشگری در کشور ترکیه با استفاده از منابع آبی اشاره کرده و ادامه داد : شمال غرب کشور و بویژه استان آذربایجان غربی دارای دریاچه ها، سدهاو تالابهای متعددی است که متاسفانه با وجود این فرصتهای طبیعی صنعت گردشگری در استان مغفول مانده و می توان با برنامه ریزی مناسب بهره کافی از این نعمات الهی بهره برداری لازم را انجام داد.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0