شنبه, 16 اسفند 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 41
  • کد خبر : ۱۴۴۳۰
بررسی مشكلات مربوط به طرح‌های گردشگری آذربایجان‌غربی در دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید
مسائل و مشکلات مربوط به سه طرح‌ گردشگری مجتمع باری، ستاره سیلوانا و هتل آنا آذربایجان‌غربی در دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی، 5 بهمن، مسائل و مشکلات تعدادی از طرح‌های گردشگری استان از جمله مجتمع گردشگری باری و ستاره سیلوانا و هتل آنا ارومیه به ریاست میثم زالی، رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، عزت‌الله بهاری، مدیرکل دفتر جذب و سرمایه‌گذاری استاندار آذربایجان‌غربی، جلیل جباری، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی، وحید جلال‌زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه در ارتباط با مجتمع گردشگری باری، نحوه محاسبه و تعیین اصل سود و جرایم و نحوه تقسیط بدهی‌های این طرح مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در ارتباط با مجتمع گردشگری سیلوانا مقرر شد بانک عامل نسبت به اجرای مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در پرداخت 140 میلیارد ریال تسهیلات مساعدت بکند.

در ارتباط با هتل آنا ارومیه نیز نحوه محاسبه و پرداخت یارانه از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به این طرح مورد ارزیابی قرار گرفت و اینکه برای تقسیط بدهی‌های آن تا حد امکان مساعدت شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0