سه‌شنبه, 11 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 34
  • کد خبر : ۱۴۲۷۹
پیام تبریك مدیركل میراث فرهنگی آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی، جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسیح لشکر مخلص خداست. امام خمینی(ره)

فرا رسیدن هفته بسیج بر تمامی بسیجیان سرافراز کشور گرامی باد.

بسیج و فرهنگ بسیجی فرهنگی بسیار غنی و پرمحتوا است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با هدف ارتقاء سطحی کیفی جامعه و رفع موانع و مشکلات مردم آن را طرح‌ریزی نمود.

بسیج در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نقشی داشته و می تواند در پیشبرد اهداف متعالی نظام گام بردارد. همان طوری که جامعه پزشکی کشور از زمان انتشار ویروس منحوس کرونا بسیج شده و در خدمت آحاد مردم بوده و هستند؛ طیف های دیگر نیز می توانند با الگوبرداری از فرهنگ بسیج وارد میدان شده و در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری جهش تولید نامگذاری شده است علاوه بر تلاش در راستای تقویت اقتصادی موجب شوند تا از نظر فرهنگی نیز ارتقا یابد.

تلاش مضاعف در معرفی داشته های فرهنگی و گردشگری، مرمت و احیای بافت های تاریخی شهرهای استان و حمایت از صنعتگران صنایع دستی از جمله اقدامات بسیجیان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی در سال های اخیر می باشد.

بدین وسیله هفته بسیج را به همکاران بسیج و همه آنانی که دل در گروه فرهنگ بسیجی داشته و با عزمی راسخ برای ساختن کشوری آباد تلاش دارند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0