دوشنبه, 7 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 49
  • کد خبر : ۱۴۱۰۵
تجهیزات تله‌كابین ارومیه در انتظار بازدید شركت بازرسی كیفیت
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی، آزادسازی تجهیزات پروژه تله‌کابین ارومیه از گمرک را نیازمند تایید بازرسان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دانست.

به گزارش اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی به نقل از پایگاه خبری اورمیه، جلیل جباری در مورد آخرین پیگیری‌های انجام شده درمورد پروژه تله‌کابین ارومیه گفت: بخشی از تجهیزات تله‌کابین چندی قبل از طریق گمرک و بدلیل تعلل در ترخیص آن، به سازمان تملیک تحویل شده و برای آزادسازی آنها، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد تایید سازمان ملی استاندارد، تجهیزات موجود را بررسی و در صورت تایید کیفیت، این تجهیزات آزادسازی خواهدشد.

جباری افزود: در هفته جاری، شرکت بازرسی کیفیت ایران، جلسه‌ای برای این مهم برگزار کنند.

وی گفت: همچنین براساس پیگیری‌های انجام شده از شرکت سازنده ترکیه‌ای تجهیزات تله‌کابین (HTM) برای عمل به تعهدات خود برای ارسال سایر تجهیزات، قرار است سفری به ارومیه و بازدید از محل پروژه داشته باشند که بدلیل محدودیت‌های کرونایی فعلا این سفر انجام نشده‌است.

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌غربی ادامه‌داد: شرکت تُرک متعهد به ساخت بقیه تجهیزات و تحویل آنهاست.

وی افزود: میراث فرهنگی نیز مشکل اصلی شرکت مجری اجرای تله‌کابین مبنی بر مسدود بودن حساب‌های بانکی را با همکاری دادگستری و ستاد مقاومتی آزاد کند.
جباری گفت: تلاش می‌کنیم پروژه تله‌کابین به‌عنوان مطالبه اصلی گردشگری استان را در سریع‌ترین زمان به اتمام برسانیم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0