دوشنبه, 7 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 137
  • کد خبر : ۱۲۷۷۶
تاكید بر اتمام پروژه مرمتی كاخ موزه سردار ماكو در موعد مقرر
در جلسه کنترل پروژه کارگاه مرمتی کاخ‌موزه سردار ماکو بر لزوم اتمام عملیات مرمتی کاخ موزه برابر تقویم زمان‌بندی شده و بر بازگشایی کاخ سردار پس از عادی شدن شرایط کرونایی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی، 30 اردیبهشت ماه، جلسه کنترل پروژه کارگاه مرمتی کاخ‌موزه در سالن جلسات منطقه آزاد ماکو با محوریت هم‌اندیشی و تدبیر برای پیشرفت فیزیکی و فنی و کیفی کارگاه مرمتی کاخ‌موزه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران و کارشناسان دوطرف و پیمانکار مجموعه برگزار شد در ابتدا میزان پیشرفت فیزیکی بخش‌های مختلف کارگاه بر مبنای قراداد مورد بررسی آماری قرار گرفت و درصد پیشرفت فیزیکی کلی مرمت بنا در بخش سازه، تزیینات و تاسیسات توسط مسئول دفتر فنی اداره کل تشریح شد.

در ادامه جلسه آخرین صورت‌جلسه وضعیت و تقویم کاری زمان‌بندی پروژه مورد واکاوی قرار گرفت و طرفین نسبت به ارائه دیدگاه‌ها و راهکارهای اجرایی آن تاکید کردند.

در پایان این جلسه بر لزوم اتمام عملیات مرمتی کاخ موزه برابر تقویم زمان‌بندی شده و بر بازگشایی کاخ سردار پس از عادی شدن شرایط کرونایی تاکید شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0