دوشنبه, 7 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 20
  • کد خبر : ۱۰۶۳۳
تردد در محورهای ورودی و خروجی آذربایجان‌غربی نسبت به سال گذشته 60 درصد كاهش دارد
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌‌غربی گفت: « تردد در محورهای ورودی و خروجی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد کاهش را نشان می‌دهد».

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی، ریتا خضرزاده با اعلام این مطلب گفت: « طبق اطلاعاتی که اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در اختیار ما گذاشته تا پایان روز چهارم فروردین ماه در حدود یک میلیون تردد وسایط نقلیه در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است».

او با بیان اینکه این آمار نیز کاهش 50 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد، افزود: « اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا در معابر ورودی و خروجی استان گیت‌های ضدعفونی راه‌اندازی کرده بود که اقدام به ضدعفونی خودروها از فاصله معین می‌کرد».

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌‌غربی ادامه داد: « همچنین اتوبوس‌های بین شهری روزانه چندین نوبت مورد ضدعفونی قرار گرفته و از مسافران تست تب‌سنجی گرفته می‌شد».

خضرزاده عنوان کرد: « همچنین برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در سطح استان با همکاری استان‌های آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی در چهار محور ایست‌های مشترک بازرسی در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا مستقر شده است».

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0