دوشنبه, 7 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 26
  • کد خبر : ۱۰۶۲۷
هتل آریا ارومیه به كمپین « عدم پذیرش میهمان» پیوست
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی گفت: « هتل آریا ارومیه ضمن تکریم مهمان‌نوازی اما برای حفظ سلامت شهروندان به صورت خودجوش به کمپین "عدم پذیرش میهمان " پیوست».

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی، ریتا خضرزاده ضمن تشکر و قدردانی از مدیران هتل‌های آذربایجان‌غربی برای همکاری با این اداره‌کل در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا گفت: « پس از ابلاغ مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا به مدیران تاسیسات گردشگری استان مبنی بر عدم پذیرش مسافر و تعطیلی این واحدها بسیاری از این مدیران داوطلبانه اعلام آمادگی کردند که مجموعه خود را تعطیل کنند که یکی از آنها هتل آریا ارومیه است».

او با بیان اینکه این هتل حتی برای اعلام داوطلبانه تعطیلی این مجموعه بیانیه‌ای صادر کرده است، افزود: « در بیانیه هتل آریا ارومیه توجه به سلامت مردم مورد تاکید قرار گرفته است».

در بیانیه هتل آریا آمده است:

به نام خداوند بخشنده مهربان

هموطنان عزیز

هم‌اکنون که در برحه‌ای حساس از وضعیت سلامتی جامعه به سر می‌بریم، در جهت وفاداری به منشور اخلاقی و سوگندنامه هتل آریا ارومیه که در آن خود را موظف به تامین امنیت و آسایش هرچه بیشتر هموطنان و میهمانان می‌دانیم، حال واجب است بار دیگر قدم برداشته و به این وظیفه خطیر خود عمل کنیم.

مجموعه هتل آریا ارومیه تماما بر این باور است که دستآورد دنیوی و اخروی تنها با تلاش مسئولانه به دست می‌آید. لذا با انجام صحیح وظایف شغلی، کسب روزی حلال، رضایت خداوند کریم را از طریق خدمت به بندگان خدا،ب رای آخرت خود به ارمغان می‌آوریم و معتقدیم فعالیت هتلداری، مجموعه‌ای خلاق و سرمایه‌ای ملی است که با همت و تلاش همکارانم امکان بهره‌برداری مناسب از آن میسر می‌شود و در نتیجه آن ما هم به سهم خود در رشد و توسعه اقتصادی کشور و همچنین تامین رفاه هم میهنانمان به صورت مستقیم و غیر مستقیم سهیم هستیم.

کارکنان هتل آریا بر پایه اعتقادات دینی و ملی، همواره تلاش کرده‌اند این وظیفه خطیر را به نحوه احسن ایفا کنند. ما هرگز جنبه مالی را به کرامات و آسایش انسانی ترجیح نداده و نخواهیم داد.

لکن به بحران جهانی پیش آمده بر خود واجب می‌دانیم به عنوان عضوی کارآمد از جامعه علی‌الخصوص شهر ارومیه، توجه به سلامت هموطنان را برترین وظیفه خود دانسته و در همین راستا اقدام به عدم پذیرش میهمان نماییم.

امید است با استعانت با درگاه الهی این بحران را با کمترین خسارت جانی طی کنیم و چرخ‌های وطن عزیزمان دوباره و با اقتدار بیش از پیش شروع بخ کار کند.

با تشکر

مدیریت هتل آریا - ارومیه

                                              

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0