/  2
عنوان : بازدید مدیر كل استان از كمپینگ گردشگری شهر قوشچی از توابع ارومیه
کد خبر : ۳۱۳۳
تاريخ :
 ۷۷۵/۰۴/۲۵ 
ساعت : ۱۳:۴۷:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی از کمپینگ گردشگری شهرقوشچی از توابع ارومیه بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ امروز پنجشنبه مورخ 96/7/20  مدیرکل استان بهمراه معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری با حضور در شهر قوشچی ، از محل پارک و کمپینگ گردشگری این شهر بازدید کردند .

براساس این گزارش ، طی تفاهم نامه ای که بین این اداره کل و شهرداری قوشچی منعقد شده است ؛ قرار براینست تا اماکن تاریخی و گردشگری این منطقه با همکاری دو جانبه مورد ساماندهی قرار گرفته تا زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی فراهم شود .

برهمین اساس در جلسه ای که با حضور مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان و شهرداری قوشچی برگزار گردید ، مقرر شد تا شهرداری در اولین فرصت ممکن ، پلانهای وضع موجود و پیشنهادی را برای سایت کمپینگ به این اداره کل تحویل دهد تا پس از بررسی کارشناسی جهت طرح و تصویب به کارگروه میراث فرهنگی استان ارجاع داده شود .

در پایان این جلسه ، بازدید مشترکی از خانه کاظم خان قوشچی و آلاچیق های احداثی اداره کل در جوار کاظم داشی صورت پذیرفت همچنین از محل مورد تقاضای شهرداری در جوار کاظم داشی نیز بازدید بعمل آمد . بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0