جمعه, 1 آذر 1398
    /  6
عنوان : بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه جاذبه های گردشگری سردشت
کد خبر : ۶۲۹۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه جاذبه های گردشگری سردشت بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی علی لاریجانی از نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری و بوم گردی شهرستان سردشت بازدید کرد .

براساس این گزارش بهنگام بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی ووزیر نیرو از این نمایشگاه ؛ مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان گفت : آذربایجان غربی بدلیل هم مرزی با سه کشور عراق ، ترکیه و جمهوری آذربایجان به یکی از مقاصد اصلی گردشگران خارجی بویژه گردشگران سلامت کشورهای همسایه تبدیل شدهاست .

جلیل جباری با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان سردشت نیز اظهار داشت : شهرستان سرشت با دارا بودن طبیعتی بکر و زیبا و هم مرزی با کشور عراق و مردم مهمان نواز یکی از مبادی ورودی کشور است که مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است .

علی لاریجانی نیز در این بازدید از تلاشهای اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی در معرفی ظرفیتهای گردشگری استان قدردانی کرد .

گفتنی است نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری و اقامتگاههای بوم گردی سردشت بمناسبت سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به سردشت در قالب 10 غرفه در محل تاج سد سردشت به همت اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان برپا شده بود .  


تعداد بازدید : 40

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0