سه‌شنبه, 30 مهر 1398
    /  4
عنوان : نشست واگذاری و مشاركت در بهره برداری از پروژه های عمرانی حوزه میراث فرهنگی با بخش خصوصی برگزار شد
کد خبر : ۶۲۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین نشست واگذاری  و مشاركت در بهره برداری از پروژه های عمرانی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی ، امروز سه شنبه  مورخ 16/ 07/ 98 جلسه ای با حضور مدیرکل استان ، مسئولین اقتصادی و تعدادی از سرمایه گذاران بخش گردشگری در محل اتاق بازرگانی ارومیه برگزار شد .

براساس این گزارش در این نشست رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان با قدردانی از اداره کل میراث فرهنگی ،  گردشگری و صنایع دستی استان گفت : فرصتی پیش آمده تا بتوانیم شرایط واگذاری پروژه های نیمه تمام این اداره کل را به متقاضیان و علاقه مندان اعلام کنیم.

امیرمسعود فاتحی تصریح کرد : ما در استان آذربایجان غربی علی الخصوص در حوزه گردشگری فرصتهای زیادی برای سرمایه گذاری داشته و سرمایه گذاران علاقه مند زیادی داریم که مورد حمایت اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی می باشند.

او اظهار داشت : همه ما می توانیم با سرمایه گذاری در این پروژه ها برای کاهش بیکاری و افزایش درآمد در استان نقش ایفا کنیم.

براساس این گزارش در این جلسه کارشناسان سازمان برنامه و بودجه ، اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی نسبت به واگذاری تعدادی از پروژه های نیمه تمام عمرانی استان مطالبی را بلحاظ دستورالعمل ها و بخشنامه ها و معرفی پروژه ها به  حاضرین  ارائه کردند.

در ادامه جلسه تنی چند از سرمایه گذاران استان به اقدامات خود در زمینه سرمایه گذاری در بخش های مختلف پرداخته و از دغدغه های خود در زمینه اخذ  مجوز های لازم و نحوه تکمیل پروژه های یاد شده مطالبی را ارائه کردند که با تبیین موضوعات توسط کارشناسان راهنمایی شدند.

 


تعداد بازدید : 55

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0