سه‌شنبه, 30 مهر 1398
    /  2
عنوان : دیدار مدیركل استان با مدیركل جدید راه و شهرسازی آذربایجان غربی
کد خبر : ۶۲۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی ، جلیل جباری روز یکشنبه مورخ 14/ 07/ 98 با مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی در خصوص مسائل و موضوعات مشترک دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش در این دیدار وی ضمن تبریک انتصاب سید محسن حمزه لو بعنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان گفت : موضوعات مشترک بسیاری در حوزه گردشگری ما بین این اداره کل و اداره راه و شهرسازی است که می توان با تعاملات و همکاری های دو طرفه به نتایج خوبی برای توسعه این صنعت رسید.

او به موضوعات اولویت دار اشاره کرده و اظهار داشت : سه موضوع پادگان ستاد لشکر ، مطالعات بافت تاریخی ارومیه و موزه  بوکان از موضوعات اولویت دار ما برای همکاری های فی مابین بوده و انتظار مساعدت در این زمینه ها را داریم.

جباری تصریح کرد : یکی از مواردی که نیاز به همکاری های مشترک می باشد رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاران بویژه بخش گردشگری است بطوریکه حتی مدت زمان پاسخ به استعلامات و یا تعداد استعلامات توسط دستگاه های اجرایی می تواند در روند سرمایه گذاری تاثیر گذار باشد.

مدیرکل استان با اعلام آمادگی در انجام اهداف مشترک افزود : ما برای هر گونه همکاری در چارچوب قوانین دولتی آماده بوده و امیدواریم تعاملات دو دستگاه بیش از پیش افزایش یابد.

در این جلسه مدیرکل جدید راه و شهرسازی آذربایجان غربی نیز با قدردانی از حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان در این دیدار گفت : مهم ترین چالش بین ادارات بخشی نگری است و وقتی فقط حوزه کاری خود را بنگریم قطعاً کار پیشرفت نخواهد داشت.

سید محسن حمزه لو تصریح کرد : یکی از چالش ها ی مهم ما عدم همکاری و تعامل بین دستگاهی است که بطور مثال در طول این سالها ما به جای پرداخت دیه 17000 نفر تلفات جاده ای می توانستیم 2000 کیلومتر اتوبان احداث کرده و به کشورهدیه کنیم اما بخشی نگری مانع از انجام این پروژه های مهم شده است.

او افزود : هر چقدر تلاش کنیم و هماهنگ نباشیم حتماً  بجایی نخواهیم رسید و این عدم کسب نتیجه مطلوب تابلو خوبی از دولت در اذهان مردم نشان نخواهد داد.

حمزه لو اضافه کرد : بایستی در پروژه های مشترک و دغدغه ها کاری از خود انعطاف نشان دهیم تا به نقاط مشترک رسیده و موجب کندی کارهای مردم نشویم.

او خاطر نشان کرد : ما نیز آماده همکاری هستیم و باید همپوشانی کرده و از بدنه کارشناسی برای تسهیل روند کارها بهره مند شویم بطوریکه با دقت و همکاری بیشتر موجب رضایت مندی مردم خواهیم شد.


تعداد بازدید : 51

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0