دوشنبه, 3 تير 1398
    /  2
عنوان : برپایی غرفه معرفی آذربایجان غربی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم كردستان عراق( اربیل)
کد خبر : ۵۸۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

غرفه معرفی توانمندیهای گردشگری استان آذربایجان غربی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق( اربیل) برپا شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ، با هماهنگی های انجام شده با استانداری استان و نمایندگی وزارت امور خارجه در آذربایجان غربی ؛ غرفه معرفی توانمندیها و جاذبه های گردشگری استان در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق( اربیل) برپا شد .

براساس این گزارش در اولین روز از این نمایشگاه غرفه استان با استقبال خوبی از سوی بازدید کنندگان قرار گرفته و سرکنسول ایران در اربیل نیز از این غرفه بازدید کرد .

برهمین اساس کنسول ایران در اربیل بهنگام بازدید از غرفه استان از نزدیک در جریان امکانات و ظرفیتهای گردشگری آذربایجان غربی قرار گرفته و وجود مرز مشترک استان با اقلیم کردستان عراق و حضور گردشگران عراقی بویژه در بخش سلامت را یکی از عوامل توسعه اقتصادی استان عنوان کرد.

وی خواستار ایجاد سازو کار مناسب بخش گردشگری سلامت از جمله حضور دفاتر و آژانس ها در اربیل شد .

نصب تابلوهای معرفی جاذبه های گردشگری ، پخش فیلم معرفی توانمندیهای شهرهای استان و توزیع اقلام تبلیغاتی و راهنمایی حضوری از اقداماتی است که اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با هدف معرفی توانمندیهای آذربایجان غربی در این نمایشگاه انجام می دهد.

 


تعداد بازدید : 70

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0