دوشنبه, 3 تير 1398
    /  4
رو عنوان : رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان آذربایجان غربی :
عنوان : گردشگری در اشتغالزایی نقش داشته و به اقتصاد كمك می كند
کد خبر : ۵۸۱۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . میراث فرهنگی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان آذربایجان غربی از نقش مهم گردشگری  در اشتغالزایی و توسعه اقتصادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ، رئیس اداره امور شعب بانک های استان آذربایجان غربی در دیدار مدیرکل میراث فرهنگی استان با وی با بیان این مطلب گفت : استان آذربایجان غربی دارای پتانسیل های زیادی برای توسعه گردشگری است و بایستی با همکاری یکدیگر از این فرصتها برای معرفی استان استفاده کنیم.

حبیب الله غالب تصریح کرد : بهترین سرمایه بانک ملی اعتماد مردم است و در بین مشتریان این بانک سرمایه گذاران زیادی بویژه در بخش گردشگری هستند که به بانک ملی اعتماد دارند.

او با اشاره به حمایتهای بانک ملی از سرمایه گذاران افزود : تلاش من و همکارانم براین موضوع معطوف است تا از همه سرمایه گذاران علی الخصوص سرمایه گذاران بخش گردشگری حمایت کنیم.

در این دیدار که در دفتر رئیس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان غربی انجام شد مدیرکل میراث فرهنگی استان نیز ضمن اشاره به مشکلات سرمایه گذاران گفت : سرمایه گذاران زیادی در سطح استان وجود دارند که علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش گردشگری هستند امام تاخیر در همکاری موجب سردی و انزوای ایشان از سرمایه گذاری می گردد.

جلیل جباری تصریح کرد : بانکهای عامل اصلی ترین حامی سرمایه گذاران هستند و بایستی با کوتاه کردن مدت زمان ارائه تسهیلات ؛ راه برای افزایش تعداد سرمایه گذاران و میزان سرمایه گذاری در استان تسهیل نمایند.

او افزود : هم اکنون 5 طرح عظیم گردشگری در سطح استان وجود دارد که با حمایت و پشتیبانی بانک ملی در حال رشد هستند و امیدواریم تا اتمام طرحها و شروع بهره برداری از آنها ، این حمایتها تداوم یابد .

جباری اضافه کرد : ما از محل کمکهای فنی و اعتباری ، اعتبارات خوبی در استان داریم که در صورت عقد قراردادهای مربوطه با سرمایه گذاران توسط بانک های عامل می توانیم از این کمکها برای جذب سرمایه گذاران استفاده کنیم.

در این دیدار رئیس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان غربی با حمایت کامل از بخش گردشگری آمادگی بانک ملی استان برای پشتیبانی از سرمایه گذاران این بخش را اعلام کرده و مقرر شد جلسات کارشناسی با حضور کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و بانک ملی استان در خصوص نحوه رفع موانع سرمایه گذاران برگزار گردد.

گفتنی است پس از این دیدار مدیرکل میراث فرهنگی استان از بخش موزه بانک ملی که اخیراً راه اندازی شده بازدید کرد.


تعداد بازدید : 47

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0