دوشنبه, 3 تير 1398
رو عنوان : معاون صنایع دستی استان خبر داد :
عنوان : راه اندازی نمایشگاه های صنایع دستی در سطح استان آذربایجان غربی
کد خبر : ۵۸۰۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . صنایع دستی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همزمان با هفته صنایع دستی چندین نمایشگاه هنری در سطح استان راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ، افسانه رنجبر قاسمی با اعلام این خبر گفت : با هماهنگی های انجام شده با استانداری و چندین فرماندار نمایشگاه هایی همزمان با آغاز هفته صنایع دستی راه اندازی شد.

او هدف از برپایی این نمایشگاه ها را معرفی آثار هنری معرفی کرده و افزود : این نمایشگاه ها با هدف معرفی محصولات و آثار هنری هنرمندان صنایع دستی و ایجاد فضایی برای آشنایی بیشتر با هنرهای اصیل و سنتی در دستگاه های اجرایی برپا شده است.

معاون صنایع دستی استان تصریح کرد : علاوه بر این نمایشگاه ها برنامه های متنوعی من جمله برگزاری مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت صنایع دستی از جمله برنامه هایی است که همزمان با هفته صنایع دسیت اجرا خواهد شد .

رنجبر اضافه کرد : 10 نفر از هنرمندان صنایع دستی ارومیه با برپایی غرفه های متنوع در محل استانداری آذربایجان غربی اقدام به معرفی آثار خود کرده و هم چنین در محل فرمانداری های خوی بوکان و شاهین دژ نیز نیز نمایشگاه های مشابه ای برپا شده است .

گفتنی است این نمایشگاه ها از 20 خرداد روزجهانی صنایع دستی شروع بکار کرده و تا یک هفته در محل های مورد نظر برپا خواهد بود .

 


تعداد بازدید : 37

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0