شنبه, 4 خرداد 1398
    /  7
رو عنوان : مدیرکل آذربایجان غربی در بازدید از کلاس آموزش صنایع دستی در ارومیه :
عنوان : بهترین امكانات و اساتید را برای آموزش دوره های تخصصی صنایع دستی در نظر گرفته ایم.
کد خبر : ۵۷۳۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی استفاده از کارگاه های آموزشی صنایع دستی را بهترین فرصت برای مهارت آموزی هنرجویان معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ صبح امروز دوشنبه مورخ 23 /02/ 98 جلیل جباری در بازدید از کلاس آموزش تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی در ارومیه گفت : تمامی امکانات را برای احیاء رشته های صنایع دستی فراهم کرده و از اساتید مجرب کشور برای تدریس این رشته ها دعوت نموده ایم .

او تصریح کرد : هدف ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی است و اگر در این مسیر بتوانیم از ظرفیت این کلاسها حتی یک هنرجو را به سطح استادی برسانیم به هدف نهایی خود رسیده ایم .

مدیرکل استان با معرفی استاد تراش سنگهای قیمتی افزود : فردی را که بعنوان استاد این رشته از استان دیگر دعوت نموده ایم یکی از اساتید معروف و زبده ملی و حتی بین المللی است و انتظار ما این است که استقبال از این کلاسها روز به روز بیشتر شود .

برهمین اساس دوره تکمیلی آموزش تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی با حضور عبدالحسین بدایتی یکی از اساتید این رشته از تاریخ 20/02/98 در محل کارگاه آموزش صنایع دستی واقع در طبقه زیرساختمان معاونت صنایع دستی در ارومیه روبروی بانک رفاه تشکیل شده و تا انتهای اردیبهشت ماه سال جاری بصورت رایگان از ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر دایر خواهد بود .

گفتنی است پس از اتمام این دوره ، هنرجویان جهت شرکت در آزمونهای تخصصی و اخذ گواهی های مربوط  به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده و کارتهای معتبر این رشته را علاوه بر سازمان مذکور از اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی نیز دریافت خواهند کرد.

گفتنی است تاکنون 20 نفر از علاقه مندان این رشته ثبت نام کرده و در کلاس حضور دارند.

 

 


تعداد بازدید : 43

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0