شنبه, 31 فروردين 1398
رو عنوان : مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌غربی:
عنوان : امسال بزرگترین برنامه نوروزی از نظر تعدد و تنوع در آذربایجان‌غربی اجرا شده است
کد خبر : ۵۶۷۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ 
ساعت : ۸:۲۸:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی گفت: امسال بزرگترین برنامه آیینی نوروزگاه از نظر تنوع و تعدد مکان‌ها را در استان برگزار کردیم که این برنامه‌ها در ۲۰ نقطه و در قالب ۱۳۰ عنوان برنامه اجرا شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در جشن دورهمی اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار کرد: برنامه‌های نوروزی امسال یک ویژگی اساسی داشت که مهم‌ترین آن معرفی جاذبه‌های گردشگری استان در رسانه‌ها و فضای مجازی به نحو احسن بود و در این راستا از نگاه ویژه استاندار و معاون امور عمرانی در این راستا نهایت تشکر و قدردانی را داریم .

وی افزود: امسال بزرگترین برنامه آیینی نوروزگاه از نظر تنوع و تعدد مکان‌ها را در استان برگزار کردیم که این برنامه‌ها در ۲۰ نقطه و در قالب ۱۳۰ عنوان برنامه اجرا شد که با استقبال مردمی همراه بود که در حدود دو میلیارد تومان برای اجرای برنامه‌های نوروزی هزینه شد .

این مقام مسوول ادامه داد: در سال ۹۸ هم برنامه‌های خوبی برای کارکنان در نظر گرفته شده است که ارائه تسهیلات هزینه سفر خانوادگی همکاران، کارت استخر و باشگاه ورزشی و کارت رفاهی از جمله این برنامه‌ها است .

‌گفتنی است، این مراسم با حضور سیدهادی بهادری نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، پیمان آرامون معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شد و در طی آن از دست‌اندرکاران حاضر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد .


تعداد بازدید : 39

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0