شنبه, 31 فروردين 1398
رو عنوان : مدیرکل استان :
عنوان : استان آذربایجان غربی دومین جشنواره ملی گردشگری را برگزار می كند
کد خبر : ۵۶۷۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
ساعت : ۸:۲۰:۲۷
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . گردشگری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل آذربایجان غربی از برگزاری دومین جشنواره ملی گردشگری در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ جلیل جباری با اعلام این خبر گفت : تجربه موفق سال گذشته و استقبال بی نظیر گردشگران و مسافران از برنامه های اولین جشنواره ملی گردشگری ما را در اجرای این جشنواره در سال جاری مصمم کرد .

او تصریح کرد : در جریان بازدید استاندار محترم آذربایجان غربی از دوازدهمین جشنواره بین المللی گردشگری که در بهمن ماه سال 97 در تهران برگزار شد ایشان بر اجرای دومین جشنواره ملی گردشگری در استان آذربایجان غربی تاکید کرد .

مدیرکل استان افزود : در جریان ملاقاتی که با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری داشتم ایشان نیز براجرای این جشنواره در استان تاکید کرده و حمایتهای لازم را از برگزاری آن اعلام نمودند .

جباری اضافه کرد : دکتر مونسان در این دیدار علاوه بر توصیه های ضروری مبنی بر اجرای این جشنواره ؛ دعوت از کشورهای همجوار استان آذربایجان غربی برای حضور در این جشنواره را بسیار مغتنم شمردند.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با اشاره به نقش برگزاری این جشنواره در جذب حداکثر گردشگر به استان گفت : پیرو تاکیدات ریاست سازمان برتوسعه و تقویت گردشگری غرب و شمال غرب کشور مطمئناً برگزاری این جشنواره در جذب مسافر ان و گردشگران داخلی و خارجی به کشور و استان آذربایجان غربی نقش موثر خواهد داشت .

جباری عنوان کرد : سال گذشته براساس تعاملات خوبی که با دستگاه های اجرایی و همکار داشتیم توانستیم استان آذربایجان غربی و ظرفیتهای گردشگری ، فرهنگ و آداب و رسوم و حتی غذاهای  آن را به مسافران و گردشگران معرفی نمائیم.

مدیرکل استان اظهار امیدواری کرد : امسال نیز امیدواریم با حمایتهای سازمان مرکزی و استاندار آذربایجان غربی و همکاری دستگاه های ذیربط بتوانیم تجربه موفق سال گذشته را تکرار نمائیم.


تعداد بازدید : 64

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0