چهارشنبه, 29 اسفند 1397
رو عنوان : رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیرانشهر:
عنوان : سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان پیرانشهر برگزار شد
کد خبر : ۵۲۵۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۱۸:۴۸:۵۰
عنوان گروه خبري : گردشگری . میراث فرهنگی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیرانشهر گفت: سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان پیرانشهر با حضور دستگاه های مربوطه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، سلیمان بشیری، رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پیرانشهر در سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر که با حضور فرماندار شهرستان و دستگاه های مربوطه برگزار شد، اظهار کرد: تمامی دستگاههای اجرایی جهت استقبال از مهمانان نوروزی آماده هستند. وی با اشاره به فرابخشی بودن صنعت گردشگری  یاد آور شدند که همه ادارات باید به این امر مهم توجه کنند.

 این مقام مسوول بیان کرد: شهرستان پیرانشهر از شهرهای گردشگر پذیر استان است و به واسطه داشتن بازارچه مرزی و طبیعت بسیار زیبا هرسال پذیرای مهمانان و گردشگران از مناطق مختلف کشور می باشد. 

بشیری عنوان کرد: این شهرستان دارای دارای جاذبه های گردشگری فراوان و مراکز اقامتی کامل برای پذیرایی از مهمانان است و وجود مسافرخانه ها، رستوران ها و هتل های ۱ تا ۴ ستاره در این شهر امکان ماندن طولانی مدت را برای مسافران مهیا کرده است. 

گفتنی است در این جلسه؛ ضمن بررسی مصوبات جلسه قبلی موارد و برنامه های نوروزی پیش بینی شده، روسای ادارات مختلف به تشریح برنامه های مدنظر خود پرداختند .


تعداد بازدید : 32

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0