چهارشنبه, 29 اسفند 1397
رو عنوان : سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سلماس:
عنوان : برنامه نوروزگاه در سلماس به مدت چهار روز در جوار حمام شیخ برگزار می شود
کد خبر : ۵۲۵۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۱۸:۴۲:۵۴
عنوان گروه خبري : گردشگری . سرمایه گذاری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سلماس گفت: برنامه نوروزگاه در سلماس به مدت چهار روز در جوار حمام شیخ این شهرستان برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، افراسیاب گراوند، سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سلماس، در ارتباط با برگزاری نوروزگاه در سلماس اظهار کرد: برنامه نوروزگاه در سلماس روزهای 28 اسفند، سوم، چهارم و پنجم فروردین ماه در جوار حمام شیخ برگزار می شود.
 وی گفت: مراسم نوروزگاه 98 در جوار اثر تاریخی حمام شیخ برگزار می شود تا بازدید کنندگان و گردشگران نوروزی علاوه بر بازدید از این اثر تاریخی، از نزدیک با آداب و رسوم و فرهنگ این منطقه آشنا شوند.
 این مقام مسوول مراسم تکم گردانی، بازیهای بومی و محلی، موسیقی سنتی و آواز خوانی به نمایش گذاشته می شود و در کنار اجرای مراسم نوروزگاه غرفه های صنایع دستی، شیرینی سنتی و  سوغات محلی در مراسم نوروزگاه آیین و سنن محلی شهرستان از جمله برنامه های این شهرستان عنوان کرد.
گراوند در پایان افزود: مراکز اقامتی در شهرستان سلماس در قالب 1 واحد هتل سه ستاره، 2 واحد مهمانپذیر و همچنین مرکز اسکان فرهنگیان آماده پذیرایی و خدمات به مهمانان و گردشگران نوروزی است.

تعداد بازدید : 31

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0