جمعه, 28 تير 1398
رو عنوان : فرماندار شاهین دژ در مراسم افتتاح کمپینگ گردشگری :
عنوان : قدردانی فرمانده شاهین دژ از اداره كل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی
کد خبر : ۵۰۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

فرماندار شاهین دژ از اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی به جهت اهتمام در حفظ آثار تاریخی و توسعه گردشگری این شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ ایوب آذین پور که در آئین افتتاح کمپینگ گردشگری شاهین دژ سخن می گفت با قدردانی از این اداره کل گفت : تلاشهای اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در سطح استان و بویژه شهرستان شاهین دژ در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری مشهود است و بایستی از باب این تلاشها از مجموعه این اداره کل قدردانی کنیم.

او به زیرساختهای گردشگری اشاره کرده و اظهار داشت : راه های مواصلاتی مهم ترین مسائل توسعه و رشد صنعت گردشگری است و بایستی راه های این منطقه به استاندارد جهانی نزدیک شوند.

آذین پور افزود : شهرستان شاهین دژ استثنایی ترین چشم انداز طبیعی را دارد و این فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران گردشگری است.

فرماندار شاهین دژ اضافه کرد : علیرغم آنکه دولت در وضعیت بد اقتصادی است اما با تدبیر دولتمردان توانستیم برای ایام الله دهه فجر سال جاری 162 پروژه را برای افتتاح و بازگشایی فهرست نمائیم.

او هم چنین گفت : امیدوارم از محل اعتبارات سفر روحانی به استان آذربایجان غربی بتوانیم برای ایجاد راه های مواصلاتی مطمئن و بهره مندی حداکثر از ظرفیت گردشگری شاهین دژ استفاده نمائیم.

گفتنی است کمپینگ گردشگری شاهین دژ در ورودی این شهرستان جنب پارک جنگلی و مشرف به رودخانه زرینه رود واقع شده و ظهر سه شنبه مورخ 16/ 11/ 97 با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.


تعداد بازدید : 90

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0