شنبه, 4 خرداد 1398
    /  3
رو عنوان : مدیر کل استان در اولین جلسه هماهنگی جشنواره برف خوشاکو مطرح کرد :
عنوان : مشاركت حداكثری اهالی و مردم منطقه اصلی ترین نیاز اجرای جشنواره برف خوشاكو
کد خبر : ۳۹۷۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی صبح امروز پنجشنبه مورخ 20/10/97  اولین جلسه هماهنگی اجرای سومین جشنواره برف و اسکی خوشاکو ارومیه با حضور بخشدار سیلوانا ؛ فرماندهان هنگ مرزی و تعدادی از مسئولین دستگاههای اجرایی استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد .  

براساس این گزارش در این جلسه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با اعلام اینکه اجرای جشنواره های فرهنگی اجتماعی برای آحاد مردم بسیار ضروری است گفت : برگزاری جشنواره های فرهنگی و اجتماعی با محوریت مردم در ایجاد فضای شادی و نشاط در جامعه نقش بسزایی دارند .

جلیل جباری تصریح کرد : اجرای موفق جشنواره های قبلی برف و اسکی خوشاکو و استقبال بی نظیر مسافرین و مردم ارومیه از برنامه های فرهنگی ، ورزشی و گردشگری ما را برای اجرای سومین جشنواره برف و اسکی خوشاکو مصمم تر کرده است .  

او به برنامه ها و جشنواره های پیش روی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اشاره کرده و افزود : ما این جشنواره را به لحاظ شرایط جوی و همزمانی با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال جاری برگزار کرده و با برپایی غرفه در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران اقدام به معرفی ظرفیتهای گردشگری استان خواهیم نمود .  

جباری ادامه داد : برنامه ریزی های لازم انجام شده تا بمنظور معرفی هرچه بیشتر مجموعه جهانی تخت سلیمان تکاب ؛ جشنواره زمستانی را با محوریت تخت سلیمان در این مجموعه برگزار شود .

او گفت : این جشنواره مقدمه ای خواهد بود برای اجرای جشنواره ای دیگر که با محوریت شهرستان تکاب و معرفی ظرفیتهای تاریخی و طبیعی آن در بهار 98 اجرا خواهد شد .

جباری افزود : برای اجرای دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گردشگری استان آذربایجان غربی که در تابستان سال آینده در ارومیه برگزار خواهیم کرد ؛ برنامه ریزی های لازم انجام شده است .

مدیر کل استان همچنین اظهار داشت : اجرای این جشنواره ها میتواند در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در جامعه بطور مستقیم نقش ایفا نماید .

براساس این گزارش در این جلسه حاضرین به ارائه نقطه نظرات خود پرداخته و مقرر شد در جلسه بعدی که به میزبانی فرمانداری ارومیه برگزار خواهد شد ؛  امکانات دستگاههای اجرایی دخیل در اجرای این جشنواره سنجیده شده و تفکیک وظایف شود .

همچنین با پیشنهاد ریباز میرزایی بخشدار سیلوانا مقرر شد اعضای اجرایی این جشنواره با حضور در پیست اسکی خوشاکو ارومیه موارد و موضوعات مرتبط با این جشنواره را از نزدیک بررسی نمایند .  


تعداد بازدید : 65

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0