شنبه, 4 خرداد 1398
    /  4
رو عنوان : مدیر کل استان خبر داد :
عنوان : برگزاری دوره آموزشی تجارت الكترونیك و كارآفرینی برای شاغلین صنایع دستی آذربایجان غربی
کد خبر : ۳۹۷۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ، بمنظور ارتقاء دانش و مهارتهای هنرمندان و فعالین صنایع دستی استان ، یک دوره آموزشی کوتاه مدت با همکاری این اداره کل و شرکت شهرکهای صنعتی استان برای هنرمندان صنایع دستی برگزار شد.

براساس این گزارش مدیر کل استان با اعلام این خبر گفت : این دوره به مدت دو روز و در دو کلاس با عناوین آشنائی با تجارت الکترونیک و کارآفرینی و خلاقیت در صنایع دستی برای تعداد 84 نفر از فعالین این حوزه برگزار گردید.

جلیل جباری افزود : این دوره با همکاری و تعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان برگزار شد و برای تمامی شرکت کنندگان در آن ، گواهینامه با امضای مدیران کل هر دو دستگاه اجرایی صادر خواهد شد.

او در خصوص اهمیت این دوره ها و مهارتها تصریح نمود: در عصر ارتباطات نوین کنونی، هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع دستی جهت فروش محصولات خود نباید صرفا به حضور در نمایشگاههای ادواری بسنده کنند بلکه لازم است ضمن تنوع آفرینی متناسب با نیازهای جدید جامعه، برای بازاریابی و فروش باید در دنیای مجازی و الکترونیک نیز حضور و فعالیت گسترده داشته باشند.

وی در پایان گفت: برگزاری دوره های آموزشی یکی از راهکارهای این اداره کل برای ارتقاء سطح مهارت هنرمندان و آشنائی آنلان با آخرین فن آوریها و تحولات روز مربوط به این حوزه می باشد و حسب مورد در طول سال دوره های مختلفی برگزار خواهد شد.


تعداد بازدید : 69

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0