شنبه, 4 خرداد 1398
    /  3
رو عنوان : مدیرکل استان :
عنوان : منطقه دشتك می تواند قطب تفریحات و ورزشهای زمستاتی شود
کد خبر : ۳۹۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی منطقه دشتک را بعنوان قطب تفریحات و ورزشهای زمستانی معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ در جلسه ای که مورخ 13/ 10/ 97 در بخشداری دشتک از توابع شهرستان چالدران برگزار شد مدیرکل استان با اعلام این مطلب گفت :پیگیری مسئولین و بویژه بخشدار دشتک موجب شده تا به نتایج مثبتی در این منطقه برسیم.

جلیل جباری همراهی را یکی از عوامل توسعه پایدار عنوان کرده و افزود : ما موظف به انجام وظایف خود در حوزه های تخصصی هستیم اما وجود همراهی در یک منطقه منجر به توسعه پایدار در آن منطقه می شود .

او تصریح کرد : ما آماده ایم تا در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اولویت های گردشگری را مطرح کرده و برای توسعه گردشگری شهرستان دشتک همکاری های لازم را با فرمانداری چالدران و بخشداری دشتک داشته باشیم.

جباری اضافه کرد : خوشبختانه نماینده مردم شوط ، پلدشت ، ماکو ، چالدران در مجلس شورای اسلامی پیگیر مسائل مربوط به گردشگری و میراث فرهنگی منطقه است و انتظار داریم فرماندار چالدران نیز برای سال آینده اعتبارات لازم را درجهت توسعه بخش دشتک در نظر بگیرند.

براساس این گزارش در این جلسه فرماندار چالداران نیز با قدردانی از حضور مدیرکل استان در بخش دشتک گفت : ظرفیتهای گردشگری این بخش از شهرستان چالدران بسیار زیاد است ولی باید بخش خصوصی نیز وارد عمل شود.

حسن محمد زاده با اشاره به اینکه فرهنگ سازی در همه زمینه ها بسیار ضروری است افزود : اگر زیرساختهای گردشگری در منطقه ای آماده شده اما فرهنگ بهره برداری از این زیرساختها در بین مردم تبیین نشود حتما دچار مشکل خواهیم شد.

در این جلسه ابتدا نادر یوسف زاده بخشدار دشتک به انتظارات خود در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری پرداخت.

گفتنی است بخش دشتک در 40 کیلومتری شهرستان چالدران واقع شده و دارای طبیعتی بر و زیباست .

 


تعداد بازدید : 65

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0