يکشنبه, 25 آذر 1397
رو عنوان : مسئول میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان خبر داد:
عنوان : هفته آینده یك باب هتل در شهرستان تكاب به بهره برداری می رسد.
کد خبر : ۳۹۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
ساعت : ۹:۵۲:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، امیر مطلوبی با اعلام این خبر گفت: هتل دو ستاره تخت سلیمان تکاب ، یکشنبه هفته آینده با حضور فعالان ، دست اندرکاران صنعت گردشگری ، مسئولین استان و شهرستان  طی مراسم ویژه ای افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی در خصوص امکانات این هتل افزود : این هتل با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با تسهیلات حدود 13 هزار میلیون ریال در مساحتی به اندازه 2150 مترمربع و زیربنای 3250 متر مربع ساخته شده است.

او اضافه کرد : هتل مذکور دارای 22 اتاق و 68 تخت است و دومین هتل شهرستان است که آماده بهره برداری می باشد.

مطلوبی با اشاره به وجود مجموعه جهانی تخت سلیمان در نزدیکی تکاب تصریح کرد : مجموعه جهانی تخت سلیمان و آثار بارزش تاریخی و طبیعی در نزدیکی این شهرستان موجب شده حداقل یکصد هزار مسافر در سال به این شهرستان سفر کرده و  قطعاَ نیاز به ایجاد مراکز اقامتی بیشتر اعم از هتل و مهمانپذیر وجود دارد.

مدیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تکاب در انتها یادآور شد : شهرستان تکاب به جهت دارابودن طبیعت بکر و روستاهای هدف گردشگری آماده سرمایه گذاری در زمینه بوم گردیست و از تمامی سرمایه گذاران بویژه سرمایه گذاران بخش گردشگری که تمایل به ایجاد اقامتگاههای بوم گردی داشته باشند حمایت های لازم در چاچوب قوانین موجود بعمل خواهد آمد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0