چهارشنبه, 29 اسفند 1397
رو عنوان : مسئول میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان خبر داد:
عنوان : هفته آینده یك باب هتل در شهرستان تكاب به بهره برداری می رسد.
کد خبر : ۳۹۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
ساعت : ۹:۵۲:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، امیر مطلوبی با اعلام این خبر گفت: هتل دو ستاره تخت سلیمان تکاب ، یکشنبه هفته آینده با حضور فعالان ، دست اندرکاران صنعت گردشگری ، مسئولین استان و شهرستان  طی مراسم ویژه ای افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی در خصوص امکانات این هتل افزود : این هتل با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با تسهیلات حدود 13 هزار میلیون ریال در مساحتی به اندازه 2150 مترمربع و زیربنای 3250 متر مربع ساخته شده است.

او اضافه کرد : هتل مذکور دارای 22 اتاق و 68 تخت است و دومین هتل شهرستان است که آماده بهره برداری می باشد.

مطلوبی با اشاره به وجود مجموعه جهانی تخت سلیمان در نزدیکی تکاب تصریح کرد : مجموعه جهانی تخت سلیمان و آثار بارزش تاریخی و طبیعی در نزدیکی این شهرستان موجب شده حداقل یکصد هزار مسافر در سال به این شهرستان سفر کرده و  قطعاَ نیاز به ایجاد مراکز اقامتی بیشتر اعم از هتل و مهمانپذیر وجود دارد.

مدیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تکاب در انتها یادآور شد : شهرستان تکاب به جهت دارابودن طبیعت بکر و روستاهای هدف گردشگری آماده سرمایه گذاری در زمینه بوم گردیست و از تمامی سرمایه گذاران بویژه سرمایه گذاران بخش گردشگری که تمایل به ایجاد اقامتگاههای بوم گردی داشته باشند حمایت های لازم در چاچوب قوانین موجود بعمل خواهد آمد.


تعداد بازدید : 49

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0