چهارشنبه, 29 اسفند 1397
رو عنوان : رئیس شهرستان اشنویه :
عنوان : اولین رستوران سنتی اشنویه مورد استقبال مردم و گردشگران است
کد خبر : ۳۸۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
ساعت : ۱۲:۲۰:۳۹
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشنویه استقبال مردم و گردشگران از اولین رستوران سنتی این شهرستان را بسیار خوب توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ موسی خضری با اعلام این مطلب گفت : این رستوران اولین رستوران سنتی اشنویه است که با مجوز اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی آغاز بکار کرده و مورد استقبال گردشگران و مردم اشنویه قرار گرفته است .

او در این خصوص توضیح داد : این رستوران با سرمایه گذاری بخش خصوص و در زیربنایی به مساحت 320متر مربع در آبان ماه 96 با سرمایه ای معادل 2 میلیارد ریال آورده شخصی افتتاح و به بهره برداری رسیده است .

خضری ادامه داد: برای راه اندازی این رستوران که با مجوز رسمی و پروانه بهره برداری افتتاح شده از طریق معرفی سرمایه گذار به صندوق کارآفرینی امید مبلغ یک میلیارد ریال نیز تسهیلات در اختیار بهره برداری قرار گرفته است.

رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشنویه اظهار داشت : هم اکنون سفره خانه سنتی تاوگه (آبشار) با چشم اندازی زیبا از کل شهر و باغات اطراف در محل پارک شهرداری قلاتوک با ارائه انواع غذاهای سنتی اشنویه و استان آذربایجان غربی پذیرای مسافران و گردشگران زیادی است .

او عنوان کرد : این سفره خانه نمونه ای از اقدامات اداره کل در راستای توسعه گردشگری استان بوده و در صورت حمایت دیگر دستگاههای ذیربط در شهرستان می توان بدلیل وجود پتانسیل بالقوه نسبت به گسترش و ایجاد امکانات رفاهی بیشتر اقدام نمود.

خضری یادآور شد : از کلیه سرمایه گذاران این شهرستان جهت سرمایه گذاری در بخش گردشگری بویژه در ایجاد اقامتگاههای بوم گردی حمایت می کنیم.

 


تعداد بازدید : 119

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0