چهارشنبه, 28 شهريور 1397
    /  7
رو عنوان : صبح امروز با حضور دهیاران روستاهای هدف گردشگری استان :
عنوان : برگزاری اولین نشست تخصصی اقامتگاه های بوم گردی
کد خبر : ۳۵۳۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ 
ساعت : ۱۳:۱۴:۹
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . گردشگری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین نشست تخصصی ایجاد و راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای هدف گردشگری با حضور دهیاران و بخشداران استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، صبح امروز دوشنبه مورخ 24/ 02/ 97 با هدف آشنایی بخشداران و دهیاران استان با اقامتگاه های بوم گردی و نحوه ایجاد و راه اندازی آنها اولین نشست تخصصی در محل سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی برگزار شد .

براساس این گزارش در ابتدای این نشست که بشکل کارگاه آموزشی برگزار شد معاون گردشگری استان طی سخنانی براهمیت راه اندازی اقامتگاههای  بوم گردی در استان اشاره کرد وگفت: شعاری که برای استان با عنوان آذربایجان غربی سرزمین اقوام و بهشت ایران زمین انتخاب کردیم بی دلیل نبوده و استان ما دارای جاذبه های فراوان گردشگری است .

حسین امامی افزود : دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهور و معاون ایشان رئیس سازمان میراث فرهنگی ،‌صنایع دستی و گردشگری تاکید ویژه ای برایجاد اشتغال در مناطق روستایی از طریق ایجاد این اقامتگاهها داشته و ما نیز آماده هرگونه همکاری با متقاضیان هستیم .

در ادامه این نشست حسن حیدری استاد دانشگاه ارومیه و متخصص در امور اقتصادی ضمن قدردانی از اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان رونق صنعت گردشگری را زمینه ساز توسعه اقتصادی هرمنطقه عنوان کرده و راهکارهای عملی رسیدن به ایجاد اشتغال و درآمدزایی از طریق ایجاد اقامتگاههای بوم گردی در روستاها را تشریح کرد .

براساس این گزارش این نشست یکروزه که در محل سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی برگزار شد با استقبال خوب تعدادبیش از 70 نفر از بخشداران و دهیاران روستاهای هدف گردشگری استان روبرو شد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0